Temizliğe önem verenler için buradayım

Temizliğe önem verenler için buradayım
Kalitesi ile her zaman kendinden söz ettiren girdiği ortamlarda dikkatleri üzerine çeken bir bayan olarak sizlerin karşında yer almaktan büyük mutluluk duyuyorum. Öncelikle ben Keçiören escort bayan Sude genç her zaman eğlenmeyi seven bir bayan olarak karşısınız da bulunuyorum sizlere bugün en sevdiğim şeylerden birisi olan blog sunacağım her zaman bir editör olmak istemişimdir bir çok kez de denedim ama tutunamadım bir türlü belki de seks yapmayı çok sevdiğim için tutunmamayı tercih ettim. Seks yapmak her zaman benim için farklı bir şey bir türlü vaz geçemiyorum seks yaparken adeta kendimden geçiyorum değişik bir insan gibi olup partnerimi tüm gücümle sarıp sınırsız bir ilişki yaşamaya bayılıyorum. İlişkilerimde asla partnerlerime karşı sınır koymam nefret ederim partnerim ne istiyorsa nasıl bir seks yapmak istiyorsa o şekilde yaparım hiç sıkıntı yok.

Ama şöyle de bir kuralım var temizlik benim için değişilmez bir şey partnerim her zaman temiz olacak yanıma gelmeden önce duşunu alıp parfümünü sıkıp kişisel bakımlarını yapıp öyle gelecek diğer türlü öyle ter kokan falan birisi geldiğinde görüşmeyi zaten hemen sonlandırıyorum asla gelemem öyle şeylere. Çünkü ben sizler ile birlikte olmadan önce adete sevgilimle buluşacak gibi duşumu alıyorum kuaföre gidiyorum kişisel bakımlarımı yapıp sizlerin karşısına o şekilde çıkıyorum bu benim değişmez kuralım her şeyi erteleyebilirim ama temizlik konusunu asla erteleyemem. Ondan ben peşin peşin söylüyorum isterseniz milyoner olun isterseniz dünya yakışıklısı olun pisseniz benim kapımı boşuna çalmayın.

Öyle her yoldan geçeni de evime almıyorum onu da söyleyeyim sizlere ilk görüşmemi otellerde yapıyorum. Siz oteli ayarlayıp oda numarasını bana bildiriyorsunuz ben teyit ediyorum daha sonrasında sizinle buluşmak için otele geliyorum ilk başta isterseniz lobide görüşebiliriz orda beğenmezseniz yada resimlerden farklı birisi çıkma gibi durumum olursa hemen görüşmeyi orada sonlandırabiliriz hiç sorun değil benim için önemli olan ikimizin de bir birini beğenmesidir. İlk görüşme otelde yaptıktan sonra sizleri seve seve evime davet edebilirim. Sadece ilk buluşma için otel tercih ediyorum. Aklınıza takılan her hangi bir şey olursa yorum kısmında bana iletebilirsiniz.